Спеціалізований автосервіс
PEUGEOT, CITROEN, DS, RENAULT, OPEL

Ви довіряєте - ми виконуємо!

ЗАПИС НА СЕРВІС
Open/Close Menu Cпеціалізований не дилерський автосервіс з ремонту та технічного обслуговування автомобілів марки PEUGEOT, CITROEN, в якому працюють професіонали з більш ніж 20-ти річним досвідом роботи з французькими автомобілями
Відучора патрульні “фантоми” почали зафіксувати порушення швидкісного режиму з передачею інформацій про автовласників до центру обробки даних для винесення штрафів.
“Фантоми” не зупиняють порушників, а відразу доповідають “куди треба”
Тисяча порушень за день: патрульні "Фантоми" показали результати роботи в Києві

У Києві запрацював новий вид фіксації порушення ПДР – патрульні “Фантоми” (поліцейські на авто без розпізнавальних знаків). За один день всього чотири таких патруля зафіксували майже тисячу порушень. Це близько 250 протоколів на один “Фантом”.

“За перший день роботи чотирьох автомобілів “Фантом” було виписано 990 адмінпостанов про перевищення швидкості”, – написав ексзаступник міністра МВС Антон Геращенко у Facebook, де продемонстрував приклад такої постанови.

Постановление

“Фантоми” переміщаються по дорогах столиці разом з іншими учасниками дорожнього руху і виявляють порушників, яких не зупиняють, а відразу передають інформацію в центр автофіксації для винесення постанов.

Чотири київських “Фантома” – це поки все, що є на всю країну, але до кінця року планується закупити ще 30 автомобілів, а в 2023 році докуплять ще 50.

“Цього буде достатньо для створення умов для раптового контролю швидкості в потоці, разом з використанням напівавтоматичних камер Truecam”,- вважає Геращенко.

Всі “Фантоми” – автомобілі марки Skoda Kodiaq одного кольору і передбачається, що, не дивлячись на відсутність розпізнавальних знаків, вони будуть вельми помітні на дорогах.

Джерело: novyny.live

Опубліковано 26.01.2022 в розділі: Новини з мітками: ,

Бажаєте завжди бути в курсі важливих і корисних новин про все, що стосується ремонту та обслуговування автомобілів?

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook!

© 2007-2022 ТОВ "Сіті Франс Сервіс"
Спеціалізований автосервіс PEUGEOT, CITROEN, DS, RENAULT, OPEL у м. Київ та м. Васильків

Ви довіряєте - ми виконуємо!

СПОНСОР

БФ Товариство – Разом за життя

УЧАСНИК

Общественная организация независимых предприятий автосервисов

ПЕРЕМОЖЕЦЬ

Рейтинг-акція

Ми в соцмережах і месенджерах:
Facebook | Instagram | Twitter | Foursquare | YouTube | Telegram | Viber
Цей сайт захищено reCAPTCHA від Google Privacy Policy та Terms of Service