Команда Peugeot TotalEnergies визначилася зі складами пілотів на чемпіонат світу з гонок на витривалість FIA WEC 2026 року.
Склад гонщиків французького виробника був переглянутий за рахунок включення до нього чемпіона Формули-2 2023 Тео Пуршера і дворазового фіналіста чемпіонату світу Формули E Ніка Кессіді.
Пуршер виступатиме на постійній основі за команду Peugeot після свого дебюту в FIA WEC у заключній гонці сезону 8 годин Бахрейну, а Кессіді дебютує в класі Hypercar у 2026 році після двох тестів за кермом Peugeot 9X8. Серед них — тести новачків WEC 2026 року в Бахрейні на початку цього місяця, де Кессіді показав другий найкращий час.
Пол ді Реста і Луїк Дюваль повернуться як гонщики Peugeot вчетверте, а Стоффель Вандорн повернеться втретє після того, як його несподіване повернення в Peugeot було підтверджено в листопаді, а Мальті Якобсен повернеться на другий рік.
«Peugeot Sport» також включила до складу команди австралійського гонщика Алекса Куїнна як тест-пілот на майбутній сезон. Це сталося після того, як Куїнн, якому наступного місяця виповниться 25 років, вперше протестував Peugeot 9X8 під час тестів новачків у Бахрейні, залишивши позитивне враження про французького виробника.
“Я дуже радий приєднатися до сім’ї “Peugeot” як тест-пілот і фахівця з розвитку”, – сказав Куїнн. «Сподіваюся, це стане початком довгих стосунків. Моя мета — допомагати команді якнайбільше, одночасно навчаючись і розвиваючись. І для цього я не можу знайти кращого місця, ніж команда Peugeot TotalEnergies. 2026 буде захоплюючим».
Куїн розділятиме обов’язки тест-пілота та пілота-розробника з Жаном-Еріком Вернем, який відійшов від гонок WEC через перестановки у складі пілотів команди.
Олів’є Янсонні, технічний директор Peugeot Sport, заявив: «На 2026 рік ми підтверджуємо міцний і збалансований склад з шести пілотів, які братимуть участь у перегонах протягом усього сезону, поєднуючи молодість і досвід. Лоїк і Пол, які з нами з самого початку програми, залишаються нашими опорами, їхній досвід та відданість справі продовжують відігравати ключову роль у нашому успіху. Ми також вітаємо Ніка, який дебютує у FIA WEC у 2026 році та вже продемонстрував вражаючу швидкість в інших чемпіонатах, а також Стоффеля, який чудово знає команду. Їхній талант і досвід стануть цінними активами. Мальте, який провів з нами дуже сильний перший сезон, продовжує демонструвати великий потенціал, а Тео вразив у першій гонці в Бахрейні. Обидва представляють рівень молодих талантів у нашій програмі. Ми також раді вітати Алекса, чий перший тест у Бахрейні продемонстрував як його виступ, так і прагнення прогресу на найвищому рівні. У ролі координатора розвитку йому допомагатиме Жан-Ерік, чию участь ми вже підтвердили на 2026 рік».
Також зазначається, що Peugeot оголосить точний склад прототипів #93 і #94 на початку 2026 року.
Пілоти
Тео Пуршер
Нік Кессіді
Пол ді Реста
Лоїк Дюваль
Стофель Вандорн
Мальте Якобсен
Команди

Джерело: Queen of Motorsport
Опубліковано 28.11.2025 в розділі: Автоспорт, Новини з мітками: Автоспорт, Peugeot
Бажаєте завжди бути в курсі важливих і корисних новин про все, що стосується ремонту та обслуговування автомобілів?
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook!






