ЗАПИС НА СЕРВІС

Телефони у Києві:

kyivstar 0677707960 vodafone 0506952299 lifecell 0636952299

Телефони у Василькові:

kyivstar +38 097 7771593 vodafone +38 099 7771593

В Європі все більшу популярність завойовують автомобілі з Китаю. Величезній групі виробників з концерну Stellantis неможливо закривати на це очі.

Доводиться вигадувати різні методи боротьби, і один з представників Stellantis, компанія Renault вирішила що настав час взятися за перегляд систем безпеки.

Для здешевлення своїх автомобілів, які не можуть в Європі коштувати менше 25 000 євро і конкурувати з популярними авто, по типу BYD Dolphin Surf, вони вимагають зменшити вимоги до безпеки.

Для прикладу Dolphin Surf зараз в Європі коштує близько 20 000 євро, а його прямі конкуренти (Renault 5 E-Tech, Citroen e-C3) мінімум на 5000 євро дорожчі. Виробники планують налагодити випуск авто, які будуть в схожому з сегментом кей-карів форматі. Для цього в Stellantis і Renault розпочали компанію зі змушення регулюючих органів переглянути сегмент транспортних засобів початкового рівня.

Вони звернулися до Європейської асоціації автовиробників і просять створити новий сегмент під назвою М0, або e-car, що мав би відповідати японському класу kei. В даних авто не буде подушок безпеки від бічного удару, вони не моніторитимуть втому водія і не буде систем утримання в смузі. Бо за даними виробників на ці доповнення вони витрачають не менше 1000 євро в кожному авто.

Це будуть вищі за клас квадроциклів (Citroen Ami, Fiat Topolino і інші) авто, вони матимуть можливість виїжджати за межі міста і пересуватися швидкісними трасами з мінімально дозволеною на них швидкістю.

Джерело: Wheel news

Опубліковано 26.06.2025 в розділі: Новини з мітками: ,

Бажаєте завжди бути в курсі важливих і корисних новин про все, що стосується ремонту та обслуговування автомобілів?

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook!

© 2007-2025 ТОВ "Сіті Франс Сервіс"
Спеціалізований автосервіс PEUGEOT, CITROEN, DS, RENAULT, OPEL у м. Київ та м. Васильків

Ви довіряєте - ми виконуємо!

СПОНСОР

БФ Товариство – Разом за життя

УЧАСНИК

Общественная организация независимых предприятий автосервисов

ПЕРЕМОЖЕЦЬ

Рейтинг-акція

Ми в соцмережах і месенджерах:
Facebook | Instagram | Twitter | Foursquare | YouTube | Telegram | Viber