Спеціалізований автосервіс
PEUGEOT, CITROEN, DS, RENAULT, OPEL

Ви довіряєте - ми виконуємо!

ЗАПИС НА СЕРВІС
Open/Close Menu Cпеціалізований не дилерський автосервіс з ремонту та технічного обслуговування автомобілів марки PEUGEOT, CITROEN, в якому працюють професіонали з більш ніж 20-ти річним досвідом роботи з французькими автомобілями

На міжнародному автосалоні Solutrans 2021, який проходив в Ліоні з 16 до 20 листопада, відбулася світова прем’єра електричного фургона Kangoo Van E-Tech Electic. Машина з 90-кіловатним електромотором (245 Нм) і літій-іонними батареями ємністю 45 кВт.год має запас ходу до 300 км (цикл WLPT).

До стандартного оснащення входить 11-кіловатна зарядка, а в якості опції – на 22 кВт, а тажке надшвидка, на 80 кВт (DC). В результаті для забезпечення запасу ходу в 170 км (WLPT) зарядка займе всього 30 хвилин. Від стандартної в 11 кВт батареї можна “наповнити” з 15 до 100% ємності за 3 години 50 хвилин, а від 7,4 кВт — за 6 годин.

Водій може вибрати один з 6 режимів руху, включаючи Eco Mode. Також доступні три варіанти рекуперативного гальмування: B1 — на трасі і швидкісних ділянках, B2 — універсальний, автоматично включається при незадіяною педелі акселератора і B3 — найпотужніший, для напруженого міського трафіку і гірській місцевості. У будь-якому випадку на допомогу приходить гідравлічна система гальмування ARB (Adaptive Regenerable Brake System).

Kangoo Van E-Tech Electic буде доступний у стандартному і подовженому виконаннях. Батареї розташовані під підлогою, а тому об’єм вантажного відсіку не постраждав і становить 3,9 і 4,9 м куб., а вантажопідйомність – 600 і 800 кг відповідно. Крім того, машина розрахована на буксирування 1,5-тонного причепа.

На електричній моделі також доступна така фірмова фішка, як Open Sesame by Renault, яка розширює бічний дверний отвір до 1,45 м. Водій також оцінить і мультимедійну систему Renault Easy Link з 8-дюймовим (опція – 10-дюймовим) сенсорним екраном.

Виробництво Kangoo Van E-Tech Electic розпочнеться на заводі в Maubeuge, на півночі Франції, а продаж стартує навесні 2022 року. Відзначимо, що компанія Renault вже 10 років є лідером на європейському ринку електричних комерційних автомобілів. Із кінця 2011 року вже понад 70 тис.клієнтів зупинили свій вибір на фургоні Renault Kangoo Electric.

Джерело: autocentre.ua

Опубліковано 15.02.2022 в розділі: Новини з мітками: ,

Бажаєте завжди бути в курсі важливих і корисних новин про все, що стосується ремонту та обслуговування автомобілів?

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook!

© 2007-2022 ТОВ "Сіті Франс Сервіс"
Спеціалізований автосервіс PEUGEOT, CITROEN, DS, RENAULT, OPEL у м. Київ та м. Васильків

Ви довіряєте - ми виконуємо!

СПОНСОР

БФ Товариство – Разом за життя

УЧАСНИК

Общественная организация независимых предприятий автосервисов

ПЕРЕМОЖЕЦЬ

Рейтинг-акція

Ми в соцмережах і месенджерах:
Facebook | Instagram | Twitter | Foursquare | YouTube | Telegram | Viber
Цей сайт захищено reCAPTCHA від Google Privacy Policy та Terms of Service