Спеціалізований автосервіс
PEUGEOT, CITROEN, DS, RENAULT, OPEL

Ви довіряєте - ми виконуємо!

ЗАПИС НА СЕРВІС
Open/Close Menu Cпеціалізований не дилерський автосервіс з ремонту та технічного обслуговування автомобілів марки PEUGEOT, CITROEN, в якому працюють професіонали з більш ніж 20-ти річним досвідом роботи з французькими автомобілями

Бренд PEUGEOT запускає новий напрямок роботи в Україні – фірмовий «інтернет-магазин» з максимально широкою пропозицією автомобілів, які є на українських складах: як імпортера, так і дилерів.

Тепер потенційному покупцеві доступний зручний підбір необхідного автомобіля, можливість сортування за різними параметрами, інформація про місцезнаходження бажаної моделі (контакти дилера), зображення автомобіля в даному кольорі і обраної комплектації. Інтернет-магазин PEUGEOT доступний за посиланням https://cars.peugeot.ua. Пандемія і карантин в Україні, які тривають з початку 2020 року, спонукали винайти кардинально нові методи ведення бізнесу. З одного боку – обмеження на роботі автосалонів по продажу нових автомобілів. З іншого боку – все також висока необхідність власного автомобіля, в тому числі і як ще одного захисного бар’єру проти поширення вірусу. Відповіддю на такі зміни умов роботи стала послуга демонстрації онлайн складу автомобілів PEUGEOT: Бренд одним із перших на ринку дав таку можливість.

А тепер PEUGEOT пропонує подальший розвиток цієї ідеї – фірмовий «інтернет-магазин» для всього складу автомобілів PEUGEOT в Україні: як легкових, так і комерційних. Продумана система фільтрів дозволяє виставити пріоритетний фільтр, будь то ціна автомобіля або ж бажана модель. Вибравши модель, яка відповідає запитам, клієнт вже переходить до більш детального підбору автомобіля і у нього з’являється великий перелік фільтрів, таких як: двигун, коробка передач, тип кузова, потужність, рік випуску, колір. В результаті кожен покупець може вибрати ідеальний автомобіль під свої запити і фінансові можливості. Визначившись з вибором, клієнт отримує список доступних автомобілів в різних кольорах кузова і різних комплектаціях. У вибраному списку відображаються як автомобілі, що знаходяться на складі імпортера, так і автомобілі, які знаходяться на складах у дилерів – причому відразу з зазначенням контакту дилера. У підсумку це дозволяє потенційному клієнту отримати прямий контакт дилера, що продає цей автомобіль, записатися на тест-драйв, отримати он-лайн консультацію.

Наприклад – клієнт хоче придбати кросовер з дизельним двигуном і ціною до 850 тисяч гривень. В такому випадку, вибрані фільтри приведуть його відразу на дві моделі PEUGEOT – 2008 або 3008. При цьому PEUGEOT 3008 буде доступний в комплектації Active і Active Pack, а PEUGEOT 2008 доступний в комплектаціях Allure і Allure Pack. В результаті клієнт може вибрати відповідний ідеальний варіант для себе – більший і потужний кросовер, але в стартовій комплектації або більш компактний і економічний кросовер, але з більш високим рівнем оснащення.

В Україні відкрився інтернет-магазин PEUGEOT Заходьте онлайн склад автомобілів PEUGEOT, вибирайте ідеальний автомобіль для себе, порівнюйте різні моделі і комплектації, дізнавайтеся наявність моделі у дилера і його контакти – все це і навіть більше тепер є на відстані одного «кліка»!

Джерело: Ukrautoprom.com.ua

Опубліковано 16.03.2021 в розділі: Новини з мітками: ,

Бажаєте завжди бути в курсі важливих і корисних новин про все, що стосується ремонту та обслуговування автомобілів?

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook!

© 2007-2021 Сіті Франс Сервіс
Спеціалізований автосервіс PEUGEOT, CITROEN, DS, RENAULT, OPEL у Києві.
Ви довіряєте - ми виконуємо!

СПОНСОР

БФ Товариство – Разом за життя

УЧАСНИК

Общественная организация независимых предприятий автосервисов

ПЕРЕМОЖЕЦЬ

Рейтинг-акція

Ми в соцмережах і месенджерах:
Facebook | Instagram | Twitter | Foursquare | YouTube | Telegram | Viber
Цей сайт захищено reCAPTCHA від Google Privacy Policy та Terms of Service