Спеціалізований автосервіс
PEUGEOT, CITROEN, DS, RENAULT, OPEL

Ви довіряєте - ми виконуємо!

ЗАПИС НА СЕРВІС
Open/Close Menu Cпеціалізований не дилерський автосервіс з ремонту та технічного обслуговування автомобілів марки PEUGEOT, CITROEN, в якому працюють професіонали з більш ніж 20-ти річним досвідом роботи з французькими автомобілями

 

На початку 2020 року українським водіям анонсували зміни до закону щодо кермування автотранспортом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. За порушення закону водієві загрожує від 17 до 34 тисяч гривень штрафу та позбавлення прав на термін до 3 років. При повторному порушенні – штраф 51 тисяча гривень.

На українських дорогах трапляються нетверезі водії. А у новорічно-різдвяні свята, то й подавно. Усі знають, що буде з тими, кого спіймають п’яним за кермом.

Згідно з правилами дорожнього руху в Україні, у крові водіїв вміст алкоголю не повинен перевищувати 0,2 проміле. Але скільки це в чарках, келихах, грамах й “обертах”? Нещодавно проводили експеримент. Рівень алкоголю в крові визначали за допомогою німецького алкотестера “Drager Alcotest 6810”.

Слід зазначити, що стан алкогольного сп’яніння залежить від різних факторів. Наприклад, має значення, коли вживали спиртне, на голодний шлунок, чи закуска була поживно, тощо.

Пиво

Після випитої пляшки пива об’ємом 0,33 л через пів години алкотестер показав вміст алкоголю в крові від 0,03 до 0,10 проміле у чоловіків, а у жінок – від 0,13 до 0,24 проміле.

Коньяк

Тестували й міцнійший напій – коньяк. Вони випили по 30 г коньяку. Через пів години алкотестер показав, що у двох чоловіків рівень алкоголю у крові становив менше, ніж допустимо, а у чоловіка вагою 88 кг – взагалі 0,00 проміле! Можливо, цей показник був таким через те, що він перед експериментом добре поїв, а інші – ні. У жінок було від 0,10 до 0,20 проміле.

Джерело: znaj.ua

Опубліковано 25.12.2019 в розділі: Новини з мітками: , , ,

Бажаєте завжди бути в курсі важливих і корисних новин про все, що стосується ремонту та обслуговування автомобілів?

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook!

© 2007-2021 Сіті Франс Сервіс
Спеціалізований автосервіс PEUGEOT, CITROEN, DS, RENAULT, OPEL у Києві.
Ви довіряєте - ми виконуємо!

СПОНСОР

БФ Товариство – Разом за життя

УЧАСНИК

Общественная организация независимых предприятий автосервисов

ПЕРЕМОЖЕЦЬ

Рейтинг-акція

Ми в соцмережах і месенджерах:
Facebook | Instagram | Twitter | Foursquare | YouTube | Telegram | ViberЦей сайт захищено reCAPTCHA від Google Privacy Policy та Terms of Service