Спеціалізований автосервіс
PEUGEOT, CITROEN, DS, RENAULT, OPEL

Ви довіряєте - ми виконуємо!

ЗАПИС НА СЕРВІС
Open/Close Menu Cпеціалізований не дилерський автосервіс з ремонту та технічного обслуговування автомобілів марки PEUGEOT, CITROEN, в якому працюють професіонали з більш ніж 20-ти річним досвідом роботи з французькими автомобілями

 

Друге суботнє коло пройшло без великих пригод – Себастьян Ож’є впевнено втримався на першому місці, а ось Елфіну Евансу доводиться попрацювати, щоб захистити другий рядок у протоколі.

 

Основні події другого повноцінного дня Ралі Мексика розвивалися ще зранку. Тоді Себастьян Ож’є ледь не втратив шанси на перемогу в гонці через прокол. Проте, на його щастя, судді вирішили призупинити гонку через аварію Есапекки Лаппі. Хоча до проїзду француза фіна встигли об’їхати декілька екіпажів, під час виступу Ож’є були вивішені червоні прапори.

Таким чином, Ож’є втратив лише трохи часу, а згодом зумів пройти Кріса Міка – британець ще й втратив час через прокол та пошкоджену підвіску – та повернутися на першу позицію. До кінця дня він її не втратив.

Мексиканський етап WRC виявився жорстким для гонщиків групи WRC. Що й казати, якщо на шостому місці йде головна зірка Гонки чемпіонів 2019 Беніто Герра, який виступає на машині нижчого класу.

Втім, друге суботнє коло виявилося спокійним для пілотів з точки зору проблем чи проколів. Проте Отт Тянак зробив усе, щоб значно збільшити свої шанси на друге місце. В перший день гонки він втратив багато часу через те, що відкривав трасу, але згодом почав відіграватися. Перед останнім днем гонки він програє Елфіну Евансу, який займає другу місце, лише дві секунди.

На четвертому місці залишився Тьєррі Ньовілль. Проте за умови, якщо трійка лідерів не матиме проблем у фінальний день, йому буде важко претендувати на щось більше – він занадто багато програє Тянаку.

 

Становище серед лідерів за підсумками СД18:

1 Ож’є/Інграссія Citroen C3 WRC 2:57.21,4
2 Еванс/Мартін Ford Fiesta WRC +27,0
3 Тянак/Ярвеоя Toyota Yaris WRC +29,2
4 Ньовілль/Жильсуль Hyundai i20 Coupe WRC +1.15,7
5 Мік/Маршалл Toyota Yaris WRC +4.37,1

Источник: UA.motorsport

Опубліковано 10.03.2019 в розділі: Автоспорт, Новини з мітками: ,

Бажаєте завжди бути в курсі важливих і корисних новин про все, що стосується ремонту та обслуговування автомобілів?

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook!

© 2007-2022 Сіті Франс Сервіс
Спеціалізований автосервіс PEUGEOT, CITROEN, DS, RENAULT, OPEL у Києві.
Ви довіряєте - ми виконуємо!

СПОНСОР

БФ Товариство – Разом за життя

УЧАСНИК

Общественная организация независимых предприятий автосервисов

ПЕРЕМОЖЕЦЬ

Рейтинг-акція

Ми в соцмережах і месенджерах:
Facebook | Instagram | Twitter | Foursquare | YouTube | Telegram | Viber
Цей сайт захищено reCAPTCHA від Google Privacy Policy та Terms of Service